Vymazání všech tukových buněk určených všem mobiovým proužkům, které uzamykají pocity jako stálý zdroj zneplatnění bytí (The Erasure of all Fat Cells Dedicated to all Mobius Strips to Lock in Feelings as the Permanent Source for Invalidation of Being)

Jaké by to bylo, propustit emoce uzamčené v našich tukových buňkách? Kolik lehkosti nám může přinést tento tělesný proces?

Co říkají uživatelé tohoto procesu?
- když jsem tento tělesný proces absolvovala, vnímala jsem zejména uvolnění některých emocí a přesvědčení a došla k uvědomění, jak se tyto emoce ukazovaly v mém těle. V jedné situaci jsem dlouhodobě jela v módu "zatnu zuby a vydržím to", cítila jsem uvolnění v oblasti dolní čelisti a také si myslím, že v oblasti krku a podbradku došlo ke zmenšení objemu, tam jsem se "zhubla". Efekt je ale z mého pohledu nejvíce viditelný v tom, že zatínat zuby a držet už není volba, kterou bych zopakovala (Šárka Hájková)
- po absolvování tohoto tělesného procesu, jsem cítila obrovské vnitřní zklidnění a tím jsem přestala mít neustále lehčí průjmy...(velká úleva) a tím, že mi neodchází zbytečně ionty z těla, přestává tělo ukládat zbytečně něco navíc. Zhubla jsem 3kg, ale o to mi tak úplně nešlo. (Zuzana Glezgova)
- Můj partner má více sil, energie a konfekční velikost o 2 X menší. (Eva Bobková)