Galerie

VIDEOGALERIE

Co je Access Consciousness?
titulky si zapněte v pravém dolním rohu

Co je Access Bars?

VĚDA  A  VÝZKUM

Vědecký výzkum provedený Dr. Terrie Hope PhD, DNM, CFMW publikovaný v časopise Journal of Energy Psychology: Teorie, výzkum a léčba, v listopadu 2017 odhalil výsledky 90 minutového sezení Access Bars signalizující významné snížení těžké deprese a úzkosti.

U účastníků se snížila závažnost symptomů deprese o 82,7% (průměr).

Z výsledků čtyř vědecky platných standardizovaných dotazníků a měření mozkových vln pomocí mapování mozku (QEEG), Dr. Hope objevila ve své studii, že Access Bars® snížily závažnost symptomů úzkosti o 84,7% (průměr).

Výsledky měření mozkových vln před a po ukončení programu Access Bars® ukázaly zvýšení soudržnosti mozku u všech účastníků, což naznačuje změnu směrem k normálnímu stavu. Soudržnost mozkových vln je spojena s komunikací mezi oblastmi mozku a výzkumníci zjistili, že optimální koherence mozku je spojována s mnoha věcmi, jako je inteligence, schopnost učit se, bdělost, reakční doba a kreativita.

Výsledek optimální koherence mozku souvisí s mnoha věcmi, jako je inteligence, schopnost učit se, bdělost, reakční čas a kreativita.

Výrazné snížení vážných zdravotních problémů, uvedené v tomto výzkumu naznačuje, že Access Bars® může být účinný jako léčba úzkosti a deprese. Dr. Hope plánuje rozsáhlejší výzkum v blízké budoucnosti.

Více informací o tomto výzkumu a úplném publikovaném článku v Journal of Energy Psychology: Teorie, výzkum a léčba - Theory, Research, and Treatment, 9(2), 26-38. November 2017 ZDE


Review of Access Bars® by Neuroscientist Dr. Jeffrey L. Fannin

Výzkum předniho neurologa Dr. Jeffrey Fannina a spol., s 60 účastníky v roce 2015 zkoumal neurologické účinky Access Bars®. Měřením mozkových vln na lidi před a po terapii Access Bars® tento výzkum ukázal podobné účinky na koherenci mozku, kde 85% účastníků naznačilo zvýšení soudržnosti. Dále zjistil, že Access Bars® mají pozitivní neurologický účinek na příjemce podobný tomu, který zažívají pokročilí meditující - a tyto výsledky se ukáží okamžitě.

FOTOGALERIE

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky