Kde nás najdete

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI


Telefon: +420 774 321 021  (pokud se nedovoláte, napište - ozveme se Vám)
E-mail: accesspardubice@seznam.cz


Pražská 153, 530 06 Pardubice - Popkovice (Nekonečné možnosti)

Jak se k nám nejlépe dostanete

Autem: Parkování zdarma je možné v ulici U Bylanky. Pak stačí přejít přes dopravní ostrůvek na hlavní silnici a do minuty jste u nás :-)
Autobusem: Doporučujeme MHD linky č. 8, nebo 88, s výstupem na stanici Popkovice-školka (zastávka na znamení). Pro příjezd k nám můžete samozřejmě použít i linky 14, 24 nebo 15, jen cestu pěšky můžete mít delší. Ideální spojení MHD Pardubice naleznete zde.
Vstup: Vstup do kanceláře je z bočního zastřešeného průchodu, který se nachází po pravé straně domu. Zde naleznete také logo Centrum logopedie se šipkou. Zvoňte na zvonek označený "KANCELÁŘ".


U Josefa 154, 530 09 Pardubice (Centrum logopedie s.r.o. a PlayWisely)

Jak se k nám nejlépe dostanete a jak to u nás chodí?

Autem: Dojedete bez problémů až k ordinaci. Parkování je zde zdarma. Pozor - ulice U Josefa je jednosměrná!
Autobusem: Ideální spojení MHD Pardubice naleznete zde. Doporučujeme výstup na zástávce Cihelna-točna, popř. Univerzita, nebo Polabiny-Hradecká.
Vstup: Vstupní dveře otevřete kódem. Ten jako náš klient obdržíte při první návštěvě. Použít můžete i zvonek označený PlayWisely. Čekárna je vybavena uzamykatelnými skříňkami, lavicí, věšákovou stěnou, botníkem... K dispozici je WC.
Jízdní kola, koloběžky, odrážedla prosím nechávejte v přilehlé kočárkárně s kolárnou, která je dostupná pouze pro naše klienty. Otevřete ji stejným kódem, jaký Vám byl přidělen pro přístup do čekárny :-)

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky